Site Rengi


Kampanya Apartman kapısı
Bu alana opsiyonel bir kampanya/duyuru/açıklama ekleyebilirsiniz.
BUTON METNİ

Lazer kesim ferforje kapı

Lazer Kesim Kapı

Lazer kesim ferforje kapı, özel tezgahlarda lazer ışını ile kesilen kapılara denilir. Lazer ışınının içerisinde elektrik akımı verilmiş karbondioksit gazı bulunur. Lazerin güç seviyesini arttırmak için karbondioksite azot ve helyum takviye edilebilir. Bu takviye ile lazer gücü 1/3 oranında artar. Lazer kesim kapı tercihlerinin en büyük sebebi kısa süre içerisinde minimum hata oranında ürün elde edilmesidir. Bu yöntem sayesinde maliyet de düşürülür, kalıp maliyetleri ortadan kalkar. Aynı plaka sac üzerinde yapılan farklı parça kesimleri yapılabilmesi zamandan da tasarruf sağlar.

Lazer kesim kapı teminlerinizi kolay, hızlı ve doğru fiyatlara gerçekleştirebileceğiniz firmamızda zevklerinize ve yapılarınıza hitap eden ürünleri rahatlık ile bulabilirsiniz. Dayanıklı, şık lazer kesim kapılar için firmamızı tercih edin.

Lazer Kesim Kapı Modelleri

Özel tezgahlarda karbondioksit gazına elektrik akımı verilerek, bazı durumlarda kesim gücünü arttırmak için karbondioksit gazına azot ve helyum takviye edilerek gerçekleştirilen lazer kesimler üretimde hata oranını en az seviyeye çeker. Zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayan lazer kesip kapıların üretiminde kalıp çıkartılmaz ve farklı parçalar bir sac levha üzerinde kesilebilir. Lazer kesim kapı modelleri zevklerinize yapılarınıza göre şekillenebilir. Tercih edeceğiniz lazer kesim kapı modelleri minimum düzeyde hata barındırabileceği için mağduriyet yaşamazsınız.

Nitelikli hizmeti en kısa sürede sunan firmamızda lazer kesim kapı modelleri doğru fiyatlara satışa sunulmaktadır. Bahçe, bina giriş kapılarınızın kaliteli ve hatasız olması için firmamızı tercih ediniz.

Lazer Kesim Kapı Fiyatları

Lazer kesim kapılar diğer kapılara oran ile daha hatasız ve ekonomiktir. Kapı kesim işlemlerinde özel tezgahlardan ve elektrik akımı verilmiş karbondioksit gazından yararlanılır. Bu yöntem ile kalıp maliyeti ortadan kalkar. Sağlanan yüksek işleme hızı ile birim başına düşen maliyet azalır.

30 Eylül 2020
1.829 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Semra Kahraman dedi ki:

  Lazer kesim bina girisi kapı modeli icin fiyat bilgisi alabilir miyim

  1. yorgun dedi ki:

   Lazer kesim ölçü üzerinden fiyat çıkıyor M2 karesi 1650 çıkan ölçüleri çarpın fiyat çıkaçaktır

 2. Eric Jones dedi ki:

  My name’s Eric and I just came across your website – apartmangiriskapisi.net – in the search results.

  Here’s what that means to me…

  Your SEO’s working.

  You’re getting eyeballs – mine at least.

  Your content’s pretty good, wouldn’t change a thing.

  BUT…

  Eyeballs don’t pay the bills.

  CUSTOMERS do.

  And studies show that 7 out of 10 visitors to a site like apartmangiriskapisi.net will drop by, take a gander, and then head for the hills without doing anything else.

  It’s like they never were even there.

  You can fix this.

  You can make it super-simple for them to raise their hand, say, “okay, let’s talk” without requiring them to even pull their cell phone from their pocket… thanks to Talk With Web Visitor.

  Talk With Web Visitor is a software widget that sits on your site, ready and waiting to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know immediately – so you can talk to that lead immediately… without delay… BEFORE they head for those hills.

  Now it’s also true that when reaching out to hot leads, you MUST act fast – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later is huge – like 100 times better!

  That’s what makes our new SMS Text With Lead feature so powerful… you’ve got their phone number, so now you can start a text message (SMS) conversation with them… so even if they don’t take you up on your offer right away, you continue to text them new offers, new content, and new reasons to do business with you.

  This could change everything for you and your business.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?