Site Rengi


Çelik kapı

Anasayfa » Çelik kapı

Çelik Kapı

Yapılarınızda hırsız, saldırgan vb. tehlikelere karşı güvenlik önlemi almanız gerekmektedir. Yapıya girilebilecek kapı, pencere gibi bölümlerde dayanıklı kilit kullanımı bu güvenlik önlemlerinden bir tanesidir. Apartmanlarda ikamet eden kişilerin daire kapılarında çelik kapı, tercih etmeleri can ve mal güvenliklerini arttırır. Çelik kapı diğer kapılara nazaran daha sağlam, sağlamlığını görsel olarak şıklık sunan ahşap parçaların arasındaki sac levhaya borçludur. Bu levhanın kalınlığı arttıkça sağlamlık da artar.

Can ve mal güvenliğiniz için çelik kapılar, alımlarınızı güvenilir firmalardan gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Sağlam, güçlü kilit sistemlerine sahip çelik kapılarımız sizlere üst düzey güvenlik hizmeti verirken şık tasarımları ile yapılarınızın estetik bütünlüğüne uyum sağlar. Güvenliğiniz için firmamızı tercih edin.

Çelik Kapı Modelleri

Yapılarınızda can ve mal güvenliğinizi arttırmak için güvenlik tedbirleri almanız önemlidir. Apartmanlarda ikamet edenlerin daire kapılarını çelik olarak tercih etmeleri bu tedbirlerden bir tanesidir. Çelik kapıların şıklık sunan iç ve dış ahşap bölümlerinin arasında bulunan sac levha dayanıklılığı arttırır. Çelik kapı modelleri tasarım ve dayanıklılık açısından farklılık gösterebilir. Kapılarınızın yapılarınıza estetik bütünlük açısından uyum sağlaması için şu çelik kapı modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz:

  • Modern çelik kapılar
  • Klasik ahşap çelik kapılar
  • Lüks çelik kapılar
  • Kompozit kaplama çelik kapı
  • Özel üretim çelik kapı

Can ve mal güvenliğinizi sağlamak için sunduğumuz çelik kapılarda aradığınız modeli geniş ürün yelpazemizde bulabilirsiniz. Dayanıklı, zevkinize ve yapılarınıza hitap eden çelik kapı modelleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Çelik Kapı Fiyatları

Normal kapılara nazaran çok daha sağlam, kırılmalara karşı dayanıklı olan çelik kapılar can ve mal güvenliğinizi arttırır; yapılarınızı hırsız, saldırgan vb. tehlikelerden korur. Sağlamlıklarını iç ve dış ahşap bölmeler arasındaki sac tabakaya borçlu olan çelik kapıların pek çok modeli vardır. Çelik kapı fiyatları normal kapılara nazaran daha yüksektir fakat sağladığı güvenlik açısından ödenen ücrete değmektedir. 400- 4000 TL arası değişen çelik kapı fiyatları güvenliği arttırma ile doğru orantılıdır.

Sektörde dürüstlük ilkesini disiplinli bir şekilde uygulayan firmamızda çelik kapı fiyatları doğru olarak müşterilere sunulmaktadır. Güvenliğinizi doğru fiyata sağlamak için firmamızı tercih edin.

Çelik Kapı görünümü ve kalitesi yönüyle bir evde en çok önem verilmesi gereken bölümlerden biridir. Bu yüzden Çelik kapı seçerken çok dikkatli davranmalıyız. Günümüzde insanlar estetik görünmesi ve en önemli sebebi olan güvenli olması sebebiyle çelik kapıları çok tercih etmektedir. Siz de güvenlik amacıyla yani hırsızlardan korunma amacıyla çelik kapıyı tercih edebilirsiniz. Fakat  çelik kapı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır.

Özelliklerinden yoksun ucuz çelik kapı, sizlerin tercihi olmaması yararınıza olacaktır. Her çeligin kalitesi ölçülemediği gibi bazı kapıya verilen değer ve sağlamlık, ölçü testi ancak anlayan bilecektir.

Zamanla artan hırsızlık sorunları insanları çözüm arayışına itmiş, bu şekilde çelik kapılar üretilmiş ve çelik modelleri kapılar diğer kapılara oranla daha dayanıklı ve emniyetli olmaları sebebiyle tercih edilmeye başlanmıştır. Aynı zamanda çelik kapılar estetik görünümlerinin güzelliğiyle de insanların ilgisini çekmeye başlamıştır. Çelik kapı ilk zamanlar pahalı olması sebebiyle fakir kesimin tercih edebileceği bir kapı değildi. Fakat talep alması sebebiyle ekonomik çelik kapı üretildi.