Site Rengi


Çelik kapı modelleri

Çelik kapı

Çelik Kapı Modelleri ve Kullanıcılara Avantajları

Kapı ve pencereler evlerimizin dışa açılan yüzüdür. Bu yüzden tercih ve uygulamaları oldukça titizlik ve seçicilik gerektirir. Bunun için uzun yıllardır kullanılan kapı modellerinden birisi de çelik kapılardır. Çelik kapılar, güvenlik, estetik, sağlamlık ve dayanıklılık yönleriyle öne çıkarlar. Bizler de üretimini yaptığımız çelik kapı modelleri ile evlerinizde bütün bu özellikleri sağlamaya talibiz. Özellikle güvenlik önlemlerinden dolayı ortaya çıkan çelik kapı ürünleri, kullanıcıları hırsızlığa ve diğer şiddet olaylarına karşı üstün koruma sağlarlar. Çelik gövde yapısı, sağlamlığı ile dış etkilere karşı etkin bir kalkan oluşturur.

Firmamız Geniş Bir Çelik Kapı Kataloğu Sunar

Birçok farklı modelde üretimini yaptığımız çelik kapılar, standart özellikler barındırırken aynı zamanda her model kendine has ekstralar ve değişiklikler de içerir. Birden çok kilit noktası, emniyet sürgüsü, taktak, topuz, gözetleme dürbünü, kör kasa uygulaması gibi özellikler bütün çelik kapı modellerimizde ortaktır. Bunun dışında kilit sayısı, ebadı, kaplama deseni ve rengi gibi özellikler ise modeller arası değişiklik gösterebilmektedir. Kapılarımızda birinci sınıf çelik malzeme kullanılır. Kullanılan aksesuarlarda kullanılan malzemeler de aynı şekilde birinci sınıf malzemeden üretilir. Aksesuar ve kapının uyumlu olması için çok çeşitli renk ve şekillerde üretimimiz mevcuttur. Bu yönüyle sizlere geniş bir çelikkapı kataloğu sunar, evlerinizde hem güvenlik hem de estetikaçıdan en sağlıklı verimi almanızı sağlarız.

Çelik Kapı Modellerinde Teknoloji ve Kalite

Sizler için üretilen çelik kapı modellerinde teknoloji ve kalite en temel prensibimizdir. İmalatını yaptığımız çelik kapı modelleri, TSE standartlarına uygun olup, çeşitli testlerden geçerek kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Çok çeşitli tasarım ve şekillerde üretilmelerine rağmen güvenlik, hiçbir şekilde göz ardı edilmez ve güvenlik uygulamalarından kesinlikle taviz verilmez. Bunun için kullanılan kilitlerin sadece tek kapıya özel olmasına ve hiçbir şekilde kopyalanmasına, taklit edilmesine izin verilmez. Kilit sistemi de buna uygun olarak tasarlanır. Ayrıca üretimi yapılan çelik kapı modellerimiz, evlerinizin konforunu da yükseltir. Bunun için dolgu malzemesi olarak kullanılan ürünler, en kaliteli malzemeden seçilir ve ısı, ses yalıtımı özelliklidir. Bu sayede evinizde ses geçişleri ve ısı kaybının önüne geçilmiş olur.

13 Ekim 2023
983 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?