Site Rengi


Ferforje kapı

Ferforje kapı

Ferforje kapılar

Ferforje kapı, özel tezgahlarda lazer ışını ile kesilen kapılara denilir. Lazer ışınının içerisinde elektrik akımı verilmiş karbondioksit gazı bulunur. Lazerin güç seviyesini arttırmak için karbondioksite azot ve helyum takviye edilebilir. Bu takviye ile lazer gücü 1/3 oranında artar. Ferforje kapı, tercihlerinin en büyük sebebi kısa süre içerisinde minimum hata oranında ürün elde edilmesidir. Bu yöntem sayesinde maliyet de düşürülür, kalıp maliyetleri ortadan kalkar. Aynı plaka sac üzerinde yapılan farklı parça kesimleri yapılabilmesi zamandan da tasarruf sağlar.

Lazer kesim kapı teminlerinizi kolay, hızlı ve doğru fiyatlara gerçekleştirebileceğiniz firmamızda zevklerinize ve yapılarınıza hitap eden ürünleri rahatlık ile bulabilirsiniz. Dayanıklı, şık lazer kesim kapılar için firmamızı tercih edin.

Lazer Kesim Kapı Modelleri

Özel tezgahlarda karbondioksit gazına elektrik akımı verilerek, bazı durumlarda kesim gücünü arttırmak için karbondioksit gazına azot ve helyum takviye edilerek gerçekleştirilen lazer kesimler üretimde hata oranını en az seviyeye çeker. Zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayan lazer kesip kapıların üretiminde kalıp çıkartılmaz ve farklı parçalar bir sac levha üzerinde kesilebilir. Metal olarak farklı tasarımlarımıza ulaşmak için önümüzde bulunan linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. ferforje kapı modelleri, zevklerinize yapılarınıza göre şekillenebilir. Tercih edeceğiniz lazer kesim kapı modelleri minimum düzeyde hata barındırabileceği için mağduriyet yaşamazsınız.

Nitelikli hizmeti en kısa sürede sunan firmamızda ferforje kapı fiyatları, doğru fiyatlara satışa sunulmaktadır. Bahçe, bina giriş kapılarınızın kaliteli ve hatasız olması için firmamızı tercih ediniz.

Kapı Fiyatları

Lazer kesim kapılar diğer kapılara oran ile daha hatasız ve ekonomiktir. Kapı kesim işlemlerinde özel tezgahlardan ve elektrik akımı verilmiş karbondioksit gazından yararlanılır. Bu yöntem ile kalıp maliyeti ortadan kalkar. Sağlanan yüksek işleme hızı ile birim başına düşen maliyet azalır.

30 Eylül 2020
8.658 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Semra Kahraman dedi ki:

    Lazer kesim bina girisi kapı modeli icin fiyat bilgisi alabilir miyim

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?