Site Rengi


Bina kapıları

Bina kapıları

Kapılar kendi dairemizin, binalarımızın ve işyerlerimizin giriş ve çıkışlarında bizlere kolaylık sağlayan yerleridir. Dış ortamlardan gelebilecek tehlikelere karşı kilit sistemleri sayesinde binalarımızı korur ve bizlerin giriş çıkışına olanak sağlar. Bu bina kapıları farklı farklı türlerde olup, kullanım alanlarına ve bütçe miktarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Çelik kapılar, alüminyum kapılar, demir kapılar ve ahşap kapılar olmak üzere birçok farklı maddeden üretimi yapılmaktadır. Bu kapı modelleri kullanılacak olan alana göre de değişiklik göstermektedir. Bizler kurum olarak sizlerin dairelerinizin, binalarınızın ve işyerlerinizin kapılarını üreten ve montajını yapan bir kurumuz. Üretimlerimizde kaliteli, sağlam, dayanıklı ve modern tasarımlar kullanarak üretimlerimizi sağlamaktayız.

Ürettiğimiz Kapı Modelleri

Kapılar hayatımızın birçok alanında bizlere eşlik eden ve sürekli olarak kullandığımız ürünlerdir. BU kapılar farklı modellerde ve malzemelerden imal edilerek sizlere sunulmaktadır. Çelik kapılar, bina giriş kapısı, ahşap kapılar ve alüminyum kapılar olmak üzere birçok maddeden üretilmekte ve farklı tasarımlara büründürülerek satılmaktadır. Kapılarda dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar vardır. Kapılar kullanım alanlarına göre tercih edilirken kötü amaçlı kişilere yönelik olarak güvenlik sağlayabilecek kalitede üretilmelidir. Kullanılan kilit sistemleri sağlam olup, dışarıdan müdahale ile açılması mümkün olmayan modeller kullanılmalıdır.

Bina Kapı Açılış Yönlerinin Belirlenmesi

Binalarımızın dış tehlikelere karşı korunmasında kilitli kapıları kullanmaktayız. Ancak doğal afetler, yangın, deprem gibi olaylarda sorunun kaynağı içerde de yaşandığından dolayı dışarı çıkma gereksinimi duyulmaktadır. Bu tahliye esnasında kapılar iç yöne doğru açıldığında tahliye hızını düşürmekte ve deprem gibi durumlarda kapı arkasının tıkanması nedeni ile kapı açılmayabilmektedir. Buda can güvenliği açısından büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Ülkemizde kullanılan bina kapısı, büyük bir çoğunluğunun içe açılması nedeni ile tahliye yönünden insanlarımız tehdit altındadır. Bu tehdidin ortadan kaldırılması için kapıların sağlam malzemelerden ve dışarıya doğru açılacak şekilde inşası yapılmalıdır.Bizler kurum olarak binalarınızda yer alan eskimiş, dayanıksız ve sağlam olmayan kapılar ile yeni, dayanıklı ve sağlam kapıları değiştirmekte ve bu işlemi yaparken kapıların yönünü de dışarıya açılacak şekilde ayarlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz

12 Eylül 2020
5.063 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?