Site Rengi


wrought iron door

wrought iron door

Günümüzde şehir hayatı giderek kalabalıklaşmakta bundan dolayı apartman hayatı site hayatı ön plana çıkmaktadır.Apartmanların ve konutların görsel açıdan en çok beğeni kazanan ve ilk planda dikkat dikkat çeken noktası kapılardır.Özellikle giriş kapılarında mutlaka kaliteli uygulamalara yer vermek gerekmektedir. Çok yüksek miktarlara mâl olmuş olan binaların kaliteli kapılarla değeri daha da katlanabilmektedir.Bu noktada son dönemde Ferforje Kapı, tipleri ön plana çıkmaktadır. Ferforjenin metal olan aksamı ile beraber kapıda doğal bir görünüm ortaya çıkartılırken ihtişamlı bir dekorasyon da elde edilmektedir. Üstelik ferforje son derece sağlam bir materyalden oluşturulduğu için güvenlik açısından da daha uzun ömürlü ve kalıcı çözümler sunabilmektedir.

Ferforje Kapı Çeşitleri

Ferforje istenen şekle sokulabildiğinden dolayı apartman kapılarında ve bina kapılarında farklı alternatifler üretilebilmektedir. Ferforje ile beraber çiçek motifleri, çeşitli geometrik desenler yapılabilmektedir. Bu şekilde üretilmiş olan klasik kapılarda ferforje, uygulamalarının premium kalitesi kendisini hissettirmektedir. Ayrıca kapının doğal dokusunun değiştirilebilmesi için ferforjeye eşlik edecek olan ahşap kaplamalar da ön plana çıkartılmaktadır. Üst kısımda kullanılmakta olan ferforje ile beraber MDF kaplamalar bir araya geldiğinde güzel bir kontrast yakalanmaktadır. Ayrıca ferforjenin arka plana yerleştirilecek olan saydam yüzeyler de kaliteli görünümü pekiştirmektedir. Bu noktada genellikle damperli camlar veya simli aynalar kullanılmaktadır. Ayrıca bazı ayna modellerinin ve camların üstünde çeşitli şekilleryerleştirilince parlak ve güzel bir görünüm elde edilebilmektedir.

En Ekonomik Ferforje Kapı Modelleri

Ferforje kapı üretiminde simli uygulamalar da ön plana çıkartılabilmektedir. Altın görünümle varakla beraber pekiştirilmiş olan ferforje ortaya güzel bir görünüm çıkartmaktadır. Ayrıca ferforje kapıların günümüzde daha modern bir şekilde üretilebilmesi için çeşitli güvenlik opsiyonları ile de entegre edilmesi gerekmektedir. Kamera sistemleri, diafon uygulamaları, nitelikli olan kilit çözümleri gibi çeşitli eklentiler uygulandığında ferforje kapı güvenlik opsiyonları da artırılmaktadır. Bu şekilde çok farklı ferforje kapı modelleri, üretilerek binanın yapısına ve apartmanın görünümüne uygun bir tasarım ortaya çıkartılabilmektedir. Üstelik ferforje son derece premium ve güzel bir görünüm oluşturmasına rağmen ekonomik fiyatlarıyla da beğeni kazanmaktadır.

11 Ekim 2022
1.711 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?